Zbiórka rzeczy zbędnych

Odpady wielkogabarytowe, w tym meble oraz zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny i opony z samochodów osobowych, odpady budowlane i rozbiórkowe będą odbierane w ramach organizowanej zbiórki dwa razy w ciągu roku, zgodnie z przyjętym harmonogramem.Odpady te również można dostarczać nieodpłatnie do punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych.

 

Harmonogram zbiórki rzeczy zbędnych w II półroczu 2016 roku:

 

REJON ULICA DATA
 REJON 1 27 Stycznia (do nr 21), Bluszcza, Bratków, Bromboszcza, Cieszyńska, Cmentarna, Gimnazjalna, Hubera, Jana Pawła II, Jaskółcza, Konwalii, Krokusów, Krucza, Nowa, Pl. Salwatorianów, Sądowa, Spyry, Wierzbowa, Zawilców  3.10.21016
 REJON 2 Bielska, Bukowa, Cisów, Dworcowa, Grażyńskiego, Jarzębinowa, Jesionowa, Pl. ks. Kapreckiego, Kawalca, Krawczyka, Miarki, Parkowa, Pl. 750 – lecia, Powstańców Śl., Rynek, Słowackiego, Szafranka, Św. Wojciecha, Wolnego  4.10.2016

 

 

REJON 3 

Akacjowa, Cedrowa, Cyprysów, Darwina, Dąbrowa, Gliwicka (od nr 262), Gołębia, Kalinowa, Kąty, Korfantego, Olchowa, Równoległa, Rusinów, Graniczna, Grzybowa, Magnolii, Przelotowa, Starokościelna, Tulipanów, Zagrodowa, Zrębowa  5.10.2016
Brzoskwiniowa, Dębowa, Długa, Jodłowa, Kasztanowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Pszczyńska, Curie Skłodowskiej, Słoneczna, Strzechy, Wiśniowa  6.10.2016

 

REJON 4  

Brzechwy, Cicha, Cienista, Dolina Jamny, Katowicka, Kościuszki, Leśna, Porazińskiej, Pułaskiego, Sienkiewicza  7.10.2016
Baziowa, Bzów, Czereśniowa, Dzwonkowa, Forsycji, Goździków, Grabowa, Jagodowa, Morcinka, Paprotek, Sadowa, Słowicza, Świerkowa, Wąska, Wiązowa, Wieczorka, Zawiszy Czarnego, Ziębia  10.10.2016
 Krótka, Kwietna, Musioła, Stroma, Poprzeczna, Plebiscytowa, Miła  11.10.2016

 

 

 

 REJON 5

Borowa, Buczka, Ciasna, Czarnieckiego, Kukułcza, Malinowa, Oświęcimska, Piaskowa, Piwna, Polna, Stokrotek, Strażacka, Ziołowa  12.10.2016
Bolesława Śmiałego, Bema, Broniewskiego, Działkowców, Kowalska, Kownackiej, Bema, Młyńska, Płk. Kiełbasy, Wiejska 13.10.2016
Jaskrów, Jaśminów, Wrzosowa, Głogowa, Jaworowa, Klonowa, Kolonia Wojewódzka, Lipowa, Wojacka, Wschodnia 14.10.2016

 

 

REJON 6

15 Grudnia, 22 lipca, Botaniczna, Chudowska, Dworska, Górna, Kręta, Łęgowa, Mała, Miodowa, Mokierska, Ogrodowa, Podgórna, Pszczela, Radosna, Solna, Staromiejska, Szkolna, Szymankiewicza, Wolności, Zbożowa, Źródlana, Żurawia

 

17.10.2016

 

 

18.10.2016

Brzozowa, Dzieńdziela, Gliwicka (od nr 156 do nr 254), Jasna (od nr 11), Konopnickiej, Przyjaźni, Reta, Reta Śmiłowicka, Reymonta, Skalna, Storczyków, Zielona, Fitelberga, Sikorek

 

 

REJON 7

Astrów, Bażancia, Elsnera, Gliwicka (od nr 1 do nr 152), Irysów, Kosów, Kuźnicka, Kwiatowa, Narcyzów, Różana, Zgody 19.10.2016
Bandurskiego, Damrota, Energetyków, Górnicza, Gwarków, Jedności, Konstytucji 3 Maja, Kopernika, Korczaka, Lazurowa, Nowy Świat, Pl. Harcerski, Planty, Południowa, Przyjaciół, Rybickiego, Stara Droga, Wodna, Wodociągowa, Wronia, Żwirki i Wigury 20.10.2016

 

 

 

 

REJON 8 

Chabrów, Dolna, Jabłoni, Jeżynowa, Langego, Łączna, Maków, Na Stoku, Pokoju, Prosta, Rybnicka, Rymarska, Torowa, Wojska Polskiego, Zamkowa 21.10.2016
 27 Stycznia (od nr 22), Boczna, Braterska, Dąbrowskiego, Dołowa, Filaretów, Janasa, Lompy, Matejki, Na Wzgórzu, Okrzei, Podleska, Poziomkowa, Rolnicza, Skośna, Staropodleska, Szarotek, Taborowa Kępa, Wiosenna, Wspólna, Wyszyńskiego, Żniwna  24.10.2016
Ks. Górka, Hutnicza, Kolonia Huta, Marzankowice, Nomiarki, Sosnowa, Sośnia Góra, Spółdzielcza, Starych Młynów, Myśliwska 25.10.2106
REJON 9 Fabryczna, Koja, Krzywa, Metalowców, Skotnica, Skrajna, Stolarska, Waryńskiego 26.10.2016
REJON 10 Jasna (do nr 10), Kolejowa, Krakowska, Prusa, Rajcy, Reja, Rymera, Stawowa, Towarowa, Wyzwolenia 27.10.2016